42 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Day & Night

199.92
Karanlığı biraz aydınlatır mısın? Gün ve Gece, okul öncesine ahşap parçaları bir araya getirip birleştirme yaptıkları renkli oyunlar sunuyor. "Gün" oyunları, çocukların gördükleri detayları parçalarla oluşturdukları iyi bir başlangıç, "gece" ise daha zor seviyelerde oyunlar sunuyor. Çocuklar "gece" oyunlarında yalnızca karanlık zeminde görünen parçalarla gördüklerini yeniden oluşturuyorlar.

Apple Twist

183.92
Tırtılları şekle sokun!
Üç aç tırtıl aynı elmadan yemek ister. Onları şekle sokabilir misin, böylece hepsi sığabilir mi? Bu mantık oyunu esnek düşünme gerektirir! Tırtıllar ayarlanabilir...ve apple oyun tahtası da öyle!
Kolaydan uzmana kadar 60 zorlukla, Apple Twist düşünce için bol miktarda yiyecek sunuyor!

Smart Car Mini

55.92
Smartcar mini oyunu Verilen plana göre arabanı yapabilir misin? Tüm blokları doğru şekilde yerleştirerek aracını inşa et. Blokların konumu, görev kitapçığında gösterilen renk ipuçlarıyla eşleşmelidir. 4 farklı bloğu yerleştir ve test sürüşüne başla! 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan smartcar mini, 24 farklı bölümden oluşan eğlenceli, kompakt bir 3 boyutlu bulmaca oyunudur. Ayrıca bu oyun, smartcar 5x5 oyununun çok daha küçük boyutlu versiyonudur. Smartcar mını oyunu içeriği 8x8x8cm boyutlarındaki oyun kutusu içeriğinde 4 tekerlekli bir araba, farklı renklerde 4 plastik blok ve 24 bölümden oluşan oyun kitapçığı bulunmaktadır.

Colour Catch

183.92
 • Smart Games Color Catch Colour Catch Oyunu COLOUR CATCH OYUNU Color Catch, oyuncuların kurbağaları, kertenkeleleri ve böcekleri renk ipuçlarına göre konumlandırdıkları çok eğlenceli bir esnek düşünme becerileri oyunudur. 7 yaş ve üzeri herkesin oynayabileceği Colour Catch oyunu kompakt kutusu ile rahatlıkla çantanızda taşıyabileceğiniz tek kişilik bir oyundur. COLOUR CATCH OYUNUNUN İÇERİĞİ Oyun içeriğinde Şeffaf kapaklı 1 adet renkli oyun alanı, şeffaf hayvan (kurbağala, kertenkele ve böcek) puzzle parçaları ve 48 görev içeren kitapçık bulunmaktadır. COLOUR CATCH OYUNUNUN KAZANIMLARI 7 yaş ve üzeri çocuklarda esnek düşünme, dikkat - odaklanma, problem çözme, mekansal algı, mantık ve planlama becerilerini geliştirir.

Asteroid Escape

183.92
 • Smart Games Asteroid Escape ASTROID ESCAPE OYUNU Uzay geminizin asteroit alanından kaçabilmesi için bir yol oluşturmak amacıyla bulmaca parçalarını kaydırabilir misiniz? 8 yaş ve üzeri herkesin oynayabileceği bu eğlenceli oyunda parçaları kaydırarak uzay gemimizi astroitlere çarpmadan oyun alanından çıkarmaya çalışıyoruz. Ancak bunu yaparken astroitlerin birbirine veya uzay gemimize takılmamasına dikkat etmeliyiz! ASTROID ESCAPE OYUN İÇERİĞİ Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğini kompakt kutusu ile birlikte oyun içeriğinde 8 adet puzzle parçası ve 60 görev içeren kitapçığı mevcuttur. ASTROID ESCAPE NASIL OYNANIYOR? Görev kitapçığından bir bölüm seçilir ve kitapçıpa göre puzzle parçaları oyun alanına yerleştirilir. Amacımız astroitlerden ve uzay aracımızdan oluşan puzzle parçalarını kaydırarak ve birbirlerine çarpmamalarına dikkat ederek uzay aracımızı oyun alanından çıkarabilmektir. Yetişkinlerin bile severek oynadığı Astroid Escape oyununa bayılacaksınız. ASTROID ESCAPE OYUNU KAZANIMLARI 8 yaş ve üzeri çocuklarda dikkat - odaklanma, sıralı düşünme, problem çözme, mekansal algı, mantık ve planlama becerilerini geliştirir

Squirrels Go Nuts

183.92
 • Squirrels go nuts!
 • Sincapları, meşe palamutlarını kış için saklamalarını sağlayacak şekilde kaydırabilir misiniz? Kompakt boyutu ve taşınabilir seyahat çantası sayesinde 6 yaş ve üzeri herkesin oynayabileceği mükemmel bir tek kişilik seyahat oyunudur.
 • Squırrels go nuts! Oyunu içeriği
 • Oyun içeriğinde 1 adet kompakt oyun alanı, 4 adet sincap puzzle parçası, 5 adet meşe palamudu ve 60 adet görev içeren kitapçık bulunmaktadır.
 • Squırrels go nuts! Nasıl oynanıyor?
 • 1. Aşama:Görev kitapçığından bir bölüm seçin ve sincap ile meşe palamutlarını oyun alanına gösterildiği şekilde yerleştirin.
 • 2. Aşama:Sincapları yatay ve/veya dikey olarak oyun alanında kaydırın, böylece tüm meşe palamutları deliklere düşecektir.
 • 3. Aşama: Tüm sincapların meşe palamutları birer deliğe düştüğünde çözüme ulaşmışsınız demektir.
 • Squırrels go nuts! Oyununun kazanımları
 • 6 yaş ve üzeri çocuklarda dikkat-Odaklanma, sıralı düşünme, problem çözme, mekansal algı, mantık ve planlama geliştirir.

Brain Train

279.92
Tbt Smart Games Brain Train Brain Train (Brain Train) Oyunu (3+ yaş) 3 yaş ve üzeri okul öncesi çağındaki çocuklar için uygun olan Brain Train oyununda çocuklar trenin lokomotifine ve vagonlarına renkli, geometrik parçaları yerleştirerek treni tamamlamaya çalışıyor. Ayrıca hareketli bir oyuncak olarak iki katına çıkar! Brain Train Oyun İçeriği Oyun içeriğinde 3 parçadan oluşan bir tren, 9 adet renkli şekil, (tekli, ikili ve üçlü parçalar halinde) ve 48 bölüm içeren görev kitapçığı bulunmaktadır. Oynama Şekli Görev kitapçığından bir bölüm seçilir ve renk-şekil dizilimi aynı olacak şekilde yapılır. Ancak bunu yaparken birbirine bağlı olan ikili ve üçlü parçaların kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Bu da iyi bir planlama yapmayı gerektirir. Beceriler Brain Train oyunu, 3 yaş ve üzeri çocuklarda uzamsal-geometriksel algı, planlama, problem çözme, odaklanma ve görsel algı becerilerini geliştirir.

Trucky 3

215.92
Üç mutlu kamyon bir sonraki varış noktaları için yoldalar. Bir sürü paket almaları gerekiyor fakat yük sığacak mı? Her şeyin doğru şekilde yüklenmesine yardım edebilir misin? Trucky 3’teki 48 görev giderek daha zor hale geliyor ve çocuğunuzun becerilerini geliştiriyor. Çocuklarınız, hem bir puzzle hem de bir oyuncak olan kamyonlarla görevleri yapmanın dışında da oynayabilirler.

Camelot Jr.

199.92
Güzel ahşap kuleleri ve basamakları, prensin ve prensesin bir araya gelebilmesi için bir yol oluşturacak şekilde düzenleyin.Prens ve prenses sadece merdivenlerden yukarı çıkabilir veya duvarların üzerinde yürüyebilir, aşagı atlayamazlar veya duvara tırmanamazlar. Camelot Jr., saatler boyu zihin çalıstırıcı bir eğlence sunuyor!

Anti-Virus Mutation

183.92
Anti-Virus Mutation, kırmızı virüsü silmek için bir yol açmak üzere renkli parçaların tümünü masa etrafında kaydırman gerekiyor. 60 görev ve portatif bir taşıma çantası ile birlikte harika bir seyahat oyunu.

Parking Puzzler

135.92
Eşsiz bir sonuca ulaşma oyunu olan Parking Puzzler’ın oyuncuları, görevlerde yer alan ipuçlarını ve talimatları kullanarak her araba için doğru noktayı bulmalıdır. Yasal olmayan hiçbir parka izin verilmez! Seyir şeridinde veya iki noktayı kaplayacak şekilde park edilmiş arabalara bir sonraki göreve geçmek için izin verilmeyecek!

IQ-Focus

79.92
Ortadaki kareye odaklan! 120 farklı bulmacayı çözebilmek için 10 farklı renkteki parçayı oyun ızgarasına merkezdeki parçaya uygun şekilde yerleştir! IQ-Focus; analitik düşünme, uzamsal algılama ve görsel dikkat gibi özelliklerin geliştirilmesini sağlar.