95 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Reversi

119.92
Siyah beyaz taşların 4 tanesini ortaya sıra sıra yerleştirin ve başlayın. Her hamlede rakibinizin taşlarını da kendi renginize boyayın ve taşlar bittiğinde oyun alanında en çok kimin rengi varsa o kazansın. Kazanımlar arasında; strateji geliştirme ve görsel dikkat yer alır.

Mangala

95.92
Bölgenizi seçin ve hazine alanınızı doldurmak için taşları toplamaya başlayın. Yalnız dikkat, oyunun gidişatı her an değişebilir. Dikkati elden bırakmayın ve taşları toplamaya devam edin. Kazanımlar arasında; strateji geliştirme, çoklu düşünme, dikkat ve konsantrasyon yer alır.

Pentago

239.90
Renginizi seçin ve oyuna başlayın. Kendi renginizden 5 taşla bir düz çizgi yapmanız gerek. Fakat dikkat, her an rakibiniz tarafından bloke edilebilirsiniz. Daha da kötüsü, yerler yerinden oynayabilir. Kazanımlar arasında; strateji geliştirme, problem çözme, çoklu düşünme ve görsel dikkat yer alır.

Day & Night

199.92
Karanlığı biraz aydınlatır mısın? Gün ve Gece, okul öncesine ahşap parçaları bir araya getirip birleştirme yaptıkları renkli oyunlar sunuyor. "Gün" oyunları, çocukların gördükleri detayları parçalarla oluşturdukları iyi bir başlangıç, "gece" ise daha zor seviyelerde oyunlar sunuyor. Çocuklar "gece" oyunlarında yalnızca karanlık zeminde görünen parçalarla gördüklerini yeniden oluşturuyorlar.

Küre

159.92
Küre oyunu iki kişilik bir strateji oyunudur. Oyuna kura çekilerek başlanır. Rakibin bir taşını yatay dikey ve çapraz olarak iki taşının arasına sıkıştıran oyuncu, rakibinin taşını elde ederek oyun alanının dışına alır. Rakibinin toplamda dört taşını elde eden ilk oyuncu oyunun galibi olur. Rakibinin 4 taşını sıkıştır, oyunu kazan!

Kulami

239.92
Renginizi seçin ve oyuna başlayın. Kurallara uyarak misketlerinizi küçük parçalara yerleştirin ve parçalarda hakimiyeti ele geçirin. En çok parçayı ele geçiren, oyunu kazansın. Kazanımlar arasında; strateji geliştirme, problem çözme ve görsel dikkat yer alır.

ROBOTIS PLAY 700 OLLOBOT

1,614.05

ROBOTIS PLAY SERİSİ EN YENİ ÜRÜNÜ: ​ROBOTIS PLAY 700 OLLOBOT ( Motorize, Uyarlanabilir, Akıllı Robot Oyuncak! - 6'lı Paket)

QOBO Kodlama Kiti

1,614.05

Qobo Robot :  Okul Öncesi için Ekrandan-bağımsız (Screen-free) Kodlama Kiti

Apple Twist

183.92
Tırtılları şekle sokun!
Üç aç tırtıl aynı elmadan yemek ister. Onları şekle sokabilir misin, böylece hepsi sığabilir mi? Bu mantık oyunu esnek düşünme gerektirir! Tırtıllar ayarlanabilir...ve apple oyun tahtası da öyle!
Kolaydan uzmana kadar 60 zorlukla, Apple Twist düşünce için bol miktarda yiyecek sunuyor!

Smart Car Mini

55.92
Smartcar mini oyunu Verilen plana göre arabanı yapabilir misin? Tüm blokları doğru şekilde yerleştirerek aracını inşa et. Blokların konumu, görev kitapçığında gösterilen renk ipuçlarıyla eşleşmelidir. 4 farklı bloğu yerleştir ve test sürüşüne başla! 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan smartcar mini, 24 farklı bölümden oluşan eğlenceli, kompakt bir 3 boyutlu bulmaca oyunudur. Ayrıca bu oyun, smartcar 5x5 oyununun çok daha küçük boyutlu versiyonudur. Smartcar mını oyunu içeriği 8x8x8cm boyutlarındaki oyun kutusu içeriğinde 4 tekerlekli bir araba, farklı renklerde 4 plastik blok ve 24 bölümden oluşan oyun kitapçığı bulunmaktadır.