Gösterilen sonuç sayısı: 7

Legolino (Yeni Kutu)

159.92
Farklı tur ve zorluklardan oluşan Legolino'nun her kartı size farklı bir hikayenin kapılarını açar. Renginizi seçip parçalarla şekilleri tamamlayabilir; biraz hayal gücü ve biraz da bir şeyi baştan oluşturma becerisi ile hikayenizde kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Kazanımlar arasında; hayal gücü, soyut düşünme, form ya da şekilleri görsel ve dokunsal anlama, sabır, dikkat ve konsantrasyon yer alır.

Pomela (Yeni Kutu)

159.92
Çubukları alın ve elmaları toplamaya başlayın. Süre dolana kadar ne kadar elma toplarsanız o kadar reçeliniz olur. En çok reçeli toplayan ise oyunu kazanır. Kazanımlar arasında; takım çalışması, birlikte hareket etme ve el-göz koordinasyonu yer alır.

Shapy (Metal Kutu)

159.92
Üzerlerinde 6 farklı şekil olan 3 küçük oyun küpünü atıp hangi şekillerin çıktığını gördünüz. Şimdi ise o 3 şeklin hangi ahşap taşta olduğunu bulmanız lâzım. İlk bulan kazanır. Oyunu ise en çok taşı toplayan alır. Kazanımlar arasında; gözlem, seçici dikkat, odaklanma, renk tanıma, kopya etme ve bilgiyi transfer etme yer alır.

Candy (Metal Kutu)

159.92
41 tane şekerleme, mavi bezin üzerinde karışık duruyor. Oyuncular 3 renkli oyun küplerini oynayarak küpler durduktan sonra en üstte hangi renk geldiyse ona uygun şekerlemeyi bulmaya çalışırlar. Burada oyunu kazanmak için 3 farklı yol vardır. Hızlı düşün, odaklan, doğru rengi bul, şekerleri topla…

Rondo Vario (Metal Kutu)

159.92
Minik tırtıllar büyüyüp serpilebilmek için birinin oyun küpünü atmasını ve uygun parçayı eklemesini bekliyorlar. Minik tırtıllara yardım etmek istemez misiniz? Kazanımlar arasında; görsel dikkat, el-göz koordinasyonu, seçici dikkat ve bilgiyi transfer etme yer alır.

ZigZag

159.92
ZigZag (Düğme Dikme Oyunu) İğne, iplik, makas ve düğmelerle çocuklar bu kıyafet dikme oyununu çok sevecekler. Hızlı terzi ol, doğru rengi bul, düğmeyi kap, dikmeye başla. Zig Zag oyunu çok zevkli.. Makas inceltilmiş olup her iki ucu da bir rengi gösterir. Oyuncular gösterilen renkteki düğmeyi seçebilir. Eğer bir oyuncu 2 tane aynı renk düğmeye sahip olursa düğmelerden birini dikerek 1 tane ahşap para kazanır. İlk önce kim 3 tane ahşap para kazanırsa oyunun galibi o olur. Küçük terzilerin İğne, iplik, makas ve düğmelerle eğlenebileceği bir oyundur. Oyun kılavuzu için tıklayınız. Oyunun Kuralları: En genç öğrenci makası çevirir. Makasın ucu renkleri gösterir. Makasın gösterdiği renkleri kullanarak oyuncular düğmeleri alırlar. Sırasıyla oyuncular aynı aşamayı gerçekleştirir. Oyuncuların çok dikkatli olması gerekiyor çünkü ikinci aşamada kim doğru düğmeyi seçerse daha çabuk kazanma olasılığı artar. Eğer makas oyuncuda ki ayni rengi gösterirse oyuncu elindeki aynı renkten olan düğmeyi gömleğe diker ve her dikişte bir tane ahşap para kazanır. Bundan sonra sıradaki oyuncuya geçilir. Yaş grubu: 4+ Oyuncu sayısı: 2-4 Geliştirdiği Beceriler: Bağlantısal düşünme, renk tanıma, seçici dikkat, psiko-motor ve öz bakım becerileri. el-göz koordinasyonu. İçindekiler: 1 adet ahşap gömlek (210 x 200 mm), 16 adet ahşap düğme (0,30 mm) 1 adet ahşap iğne ve iplik, 1 çift makas, 10 adet kazanma fişi. Uyarı: 3 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. Uzun kordonlar içerdiğinden dolayı boğulma riski vardır.

Whatzizz

159.92
Ayna Ayna, söyle bana, nedir bu karttaki şekil acaba? Masaldaki gibi olsa güzel olurdu elbet ama bu sefer işler biraz farklı; ayna gösterecek siz bileceksiniz. Bilemediniz mi ? Pes etmek yok, öyleyse aynayı bir tur döndürerek tekrar bakın, farklı tahminlerle tekrar tekrar deneyebilirsiniz. Kazanımlar arasında; görsel dikkat, parça bütün ilişkisi, bağlantısal düşünme ve soyut düşünme yer alır.